Karuzelka transferowa

Jak to w każdym klubie bywa jedni zawodnicy odchodzą inni przychodzą... Dotyczy to również naszego Górnika, gdzie zaszły pewne zmiany.

Do naszego zespołu dołączyły 3 osoby. Dwóch zawodników i pierwsza w naszych szeregach zawodniczka. Laura Wyrozembska, Igor Wolski oraz Paweł Matura. Ponadto w dalszym ciągu prowadzimy wymianę papierkową na linii Rymer Rybnik - Górnik Radlin w sprawie dokończenia transferu Maksymiliana Gasza, który trenuje z nimi od kilku miesięcy. Życzymy przyjemnych chwil w naszym zespole, zachęcamy do regularnych treningów i dobrej zabawy!

Były nabytki są również i odejścia. A konkretnie jedno. Po sierpniowym turnieju w Stanowicach jeden z naszych zawodników - Karol Prudel - został zaproszony na treningi do Górnika Zabrze. Jak widać wychowanek Górnika Radlin spodobał się na tyle że w dniu 22/09/2017 doszło do transferu między klubami. W nowym klubie życzymy sukcesów, braku kontuzji oraz rozwijania w odpowiednim kierunku swojej kariery. Z naszej strony ślemy przekaz abyś Karolu zawsze pamiętał o swoim Macierzystym Klubie i jeśli byś kiedyś byś chciał wrócić to dla wychowanka zawsze znajdzie się miejsce!