Statystyczne podsumowanie Jesieni

Gra na zielonych boiskach zakończona. Wchodzimy w etap hali. Jest to dobry czas na małe podsumowanie statystyczne naszych dokonań. Bardzo proszę aby nie ominąć podsumowania.

1) Nasza kadra na jesień liczyła 21 zawodników. Aktualnie na dzień 08/11/2017 mamy 20 zawodników - 1 Panią i 19 Panów.

2) Od września do listopada rozegraliśmy 30 spotkań. Ilość jak na dwa miesiące dość imponująca.

3) Bilans spotkań (turniejowych i towarzyskich łącznie): 20 zwycięstw - 9 porażek - 1 remis

4) Bilans bramek: 127 strzelonych - 104 stracone (do straconych dużo przyczyniły się dwa sparingi, które nieco zamydlają obraz wyników - porażka 2:18 z Fortecą Świerklany oraz 6:15 z KS Szczerbice)

5) Najlepszy strzelec: Adrian Gęborski - 28 bramek

6) Klasyfikacja strzelców:
    1 - Adrian Gęborski - 28 bramek
    2 - Łukasz Twardzik - 23 bramki
    3 - Kacper Tokarski -  20 bramek
    4 - Szymon Mołdawski - 14 bramek
    5 - Gracjan Parzyszek - 11 bramek
    6 - Jakub Szczytkowski - 10 bramek
    7 - Paweł Matura - 7 bramek
    8 - Karol Prudel - 4 bramki (grał do 25 września, później Górnik Zabrze)
    9 - Maksymilian Gasz - 3 bramki
   10 - Filip Sochacki - 3 bramki
   11 - Mateusz Bugla - 1 bramka
          Bartosz Adamczyk - 1 bramka
plus dwie bramki zdobyte przez naszych rywali zaliczone na nasze konto.

7) Najlepszy asystujący: Gracjan Parzyszek - 18 asyst, drudzy w kolejności Szymon Mołdawski oraz Kacper Tokarski po 10 asyst

8) Najwyższa wygrana: 7:0 z Polonią Niewiadom (11/09/2017 - 2 kolejka gr G)

9) Najwyższa porażka 2:18 z Fortecą Świerklany (07/10/2017 - mecz towarzyski)

10) Najwięcej spotkań z jedną drużyną: 6 z Polonią Niewiadom (4 turniejowe,2 towarzyskie - 5 wygranych, 1 porażka, Bilans bramkowy 41:33)

11) Najwięcej wygranych z jedną drużyną: 5 razy:  Polonią Niewiadom, 4 razy: KS Szczerbice, Jedność Jejkowice, MOSIR Jastrzębie

12) Najwięcej porażek z jedną drużyną: 4 razy: APN ODRA Wodzisław - wyraźnie nam nie leży styl gry - gratulacje dla przeciwników za znalezienie długotrwałej recepty na nasz zespół - miejmy nadzieję że jeszcze się spotkamy i uda nam się zmienić niekorzystne statystyki

13) Najczęściej powtarzany wynik: 3:1 (Z Ks Szczerbice 25/09 oraz 30/09, z ŻAR Szeroka 4/11, z MOSIR Jastrzębie 4/11)

Podsumowując kilka słów od mnie i od trenera Kacpra. Generalne jesienna część sezonu za nami. Należy jednak pamiętać że w tym miejscu nikogo nie wyróżniamy i nikogo nie ganimy. Na wynik pracuje cały zespół a nie tylko jedna osoba. Wyniki osiągnął zespół składający się z 21 wspaniałych zawodników, którzy zostawili dużo serducha na boisku. Jeszcze większe podziękowania należą się najwierniejszym kibicom - RODZICOM, którzy byli na każdym meczu, którzy jeździli na turnieje, którzy dbali o atmosferę na trybunach pokazując innym jak można dopingować własne dzieci bez wchodzenia w kompetencje trenerów, jak i również za pełną obsługę strony gastronomicznej. A na koniec szczególne podziękowania Rodzicom, którzy idealnie odwzorowali hasło, które przyświeca naszej stronie klubowej: DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE - WIERNI PO PORAŻCE.

Od dzisiaj rozpoczynamy sezon zimowy (halowy) i mam nadzieję że obraz tego co napisałem nie ulegnie zmianie.