Towarzysko w Niewiadomiu

W związku z przeniesieniem kolejki 7,8,9 Ligi Orlików Młodszych zespół Górnika Radlin skorzystał z zaproszenia Polonii Niewiadom i rozegrał mecz towarzyski na boisku Polonii.

Mecz rozgrywany 2 razy po 25 minut mógł się podobać przez cały jego czas. ładne akcje po obu stronach stwarzały zagrożenia pod bramkami przeciwników. Lepiej w mecz weszli młodzi Radlinianie którzy szybko objęli dwubramkoweprowadzenie po golach Łukasza Twardzika i Szymona Mołdawskiego. Gospodarze nie spoczęli na laurach i w ciągu kolejnych 8 minut odrobili straty, ba nawet to Polonia Niewiadom wyszła na dwubramkowe prowadzenie. w 19 minucie Łukasz Twardzik strzelił kontaktowego gola. Ostatnie 130 sekund pierwszej połowy to istne trzęsienie ziemi w szeregach obronnych Polonii - cztery bramki z rzędu ustrzelił Kacper Tokarski. Jego kanonada zakończyła pierwszą połowę wynikiem 4:7.

Początek drugiej połowy to szybka bramka gospodarzy... nasz zespół myślami był chyba jeszcze w ostatnich 2 minutach pierwszej połowy. od tego momentu do 40minuty oba zespoły poszły na wymianę ciosów kilka ładnych składnych akcji po obu stronach. 2 gole w tym okresie strzelił Gracjan Parzyszek (w tym jeden ładny gol z rzutu wolnego), jednego gola dołożył Szymek. Dla gospodarzy dwa gole w 33 i 40 minucie spotkania. Kolejne akcje kończyły się najczęściej w rękawicach bramkarza Radlina - Kuby Jagiełło oraz bramkarki Polonii. Do końca meczu na listę strzelców wpisali się Adrian Gęborski oraz na zakończenie najlepszy w tym dniu strzelec Kacper Tokarski. Ostatniego gola w meczu w ostatniej minucie strzelił zawodnik Polonii Niewiadom ustalając wynik meczu na 8:12.

Jak widać pogoda nie straszna dla zespołów z Radlina i Niewiadomia. GRATULACJE za dobry mecz dla jednej i drugiej drużyny.

Na koniec spotkania trenerzy ustalili serię rzutów karnych. Tym razem lepsi okazali się zawodnicy Polonii Niewiadom wygrywając 8:4. Rzuty karne dla Nas wykorzystali: Łukasz Twardzik, Paweł Matura, Szymek Mołdawski oraz Adrian Gęborski

A w sobotę o godzinie 10:00w Niewiadomiu 4 turniej wg rozpiski (drugi wg rozegranych meczy). Serdecznie Zapraszamy.

Zbiórka zawodników o 9:30 na boisku w Niewiadomiu