Treningowy mini turnuiej

W niedzielny poranek na Hali MOSIRu Radlin rozegrany został mini turniej z udziałem 4 drużyn. Było dużo emocji, radości i zabawy.

W turnieju wzięli udział zawodnicy rocznika 2008, 2009/10 oraz gościnnie jeden zawodnik z rocznika 2007. Skłądy drużyn przedstawiały się następująco:

1. NIEBIESCY: Wiktor Czuchowski, Bartek Galdia, Ignacy Zieliński, Oliwier Skrobisz, Olaf Barteczko, Bartek Tomaszewski, Fabian Popiel, Maciek Dziwoki
  2. BIALI: Adrian Gęborski, Gracjan Parzyszek, Kacper Tokarski, Szymon Mołdawski, Kuba Jagieło
  3. CZERWONI: Paweł Matura, Kacper Gontarz, Bartek Adamczyk, Mateusz Bugla, Kuba Gontarz
  4. CZARNI: Oliwia Mołdawska, Laura Wyrozembska, Filip Sochacki wspomagani przez trenerów Kacpra i Tomka.

Rozegrano 2 serie gier, następnie mecz o 3 miejsce oraz wielki finał. Poniżej wyniki oraz strzelcy bramek:

• CZERWONI - NIEBIESCY 1:0 (Paweł Matura)
  • BIALI - CZARNI 2:0 (Gracjan Parzyszek, Adrian Gęborski)
  • NIEBIESCY - BIALI 0:4 (Gracjan x3, Adi)
  • CZARNI - CZERWONI 2:0 (Laura Wyrozembska, Oliwia Mołdawska)
  • NIEBIESCY - CZARNI 0:0
  • CZERWONI - BIALI 0:4 (Adi x2, Graci, Kacper Tokarski)
  • NIEBIESCY - CZERWONI 0:0
  • CZARNI - BIALI 0:1 (Adi)
  • BIALI - NIEBIESCY 4:0 (Kacper T. x3, Graci )
  • CZERWONI - CZARNI 0:1 (Laura)
  • CZARNI - NIEBIESCY 1:1 (Ignacy Zieliński - Oliwia)
  • BIALI - CZERWONI 3:0 (Graci x2, Adi)

TABAELA po 6 kolejkach (kolejno w kolumnach: miejsce, drużyna, ilość meczy, bramki zdobyte, bramki stracone, punkty)

1. BIALI..............6     18-0   18 pkt
  2. CZARNI.........6      4-4      8 pkt
  3. CZERWONI...6      1-10   4 pkt
  4. NIEBIESCY....6      1-10   3 pkt

MECZ O TRZECIE MIEJSCE:

CZERWONI - NIEBIESCY 1:0 (Paweł Matura)

FINAŁ

CZARNI - BIALI 1:2 (Kacper Kłopocki - Gracjan Parzyszek, Adrian Gęborski)

Jak widzimy powyżej drużyna BIAŁYCH została zwycięzcami turnieju. GRATULUJEMY!!!.

Podczas rozgrywek grupowych wygrali wszystkie swoje mecze strzelając aż 18 bramek i nie tracąc żadnej. Pierwszy raz bramkę stracili dopiero w finale. W drużynie czarnych prym strzelecki wiodły nasze dziewczynki. Laura i Oliwia strzeliły po 2 bramki. W drużynie czerwonych zabrakło nieco szczęścia w akcjach bramkowych. Brawa dla drużyny niebieskich - najmłodsi zostawili na parkiecie dużo serducha a strzelona bramka przyniosła im wiele radości!!! Królem strzelców został Gracjan Parzyszek z 9 bramkami. Poniżej tabela strzelców.

1.  Gracjan Parzyszek - 9 goli
  2. Adrian Gęborski - 7 goli