PUCHAR MISTRZÓW 2008r

Już w najbliższą sobotę 13/01/2018 w hali Radlińskiego Domu Sportu odbędzie się turniej o PUCHAR MISTRZÓW rocznika 2008 r. Tegoroczna edycja zapowiada się bardzo interesująco ze względu na obsadę turniejową. Na radlińskim parkiecie będziemy mogli zobaczyć takie zespoły jak: Akademia Piłkarska Górnik Zabrze, MKP Odra Wodzisław Śląski, KS Szczerbice ESTATES Wodzisław oraz Gospodarz - GÓRNIK RADLIN 2008. Stawkę drużyn uzupełni jeszcze jedna drużyna, o której poinformujemy Was niebawem.

Kilka słów o przeciwnikach (jest to tylko i wyłącznie ocena Admina strony:

AKADEMIA PIŁKARSKA GÓRNIK ZABRZE
Jeden z faworytów turnieju. Akademia założona przy Ekstraklasowym Klubie KS Górnik Zabrze ściąga w swe szeregi najlepszych zawodników z województwa śląskiego i nie tylko. Grają szybką i ciekawą piłkę. Rozgrywają wiele turniejów, meczy co wiąże się z dużym ograniem na takich imprezach. Wśród zawodników wyłowionych przez klub Górnika Zabrze jest również nasz wychowanek Karol Prudel.
Ostatni mecz Górnik Radlin - Górnik Zabrze 0:0 (turniej Stanowice Cup sierpień 2017)

MKP ODRA WODZISŁAW
Drużyna z którą jak dotąd rozegraliśmy najwięcej spotkań. W szczególności tych na hali. Jest to jedno z dwóch głównych drużyn Miasta Wodzisław Śląski. Jak dotychczas bardzo rzadko udawało nam się z nimi wygrywać, najczęściej górą była ekipa z Wodzisławia.
Ostatni mecz Górnik Radlin - MKP Odra Wodzisław 0:0 (turniej halowy Puchar Mistrzów Radlin edycja 2017)

KS SZCZERBICE
Pierwsza drużyna zespołu Szczerbic. Jak dotąd zmierzyliśmy się nimi tylko raz. Pozostałe mecze w lidze odbywały się z ich drugim zespołem (ostatecznie wszystkie 4 spotkania zakończone zwycięstwami Radlina). Drużyna ambitna, dobrze poukładana przez trenerów. Drużyna równa i stabilna. Będzie na pewno wymagającym przeciwnikiem dla naszych zawodników.
Ostatni mecz: KS Szczerbice - Górnik Radlin 15:6 (mecz sparingowy, 15 październik 201, Piece)

AKADEMIA PIŁKARSKA ESTATES WODZISŁAW
Akademia młodych piłkarzy z naszego regionu prowadzi treningi dzieci w wieku 4 - 12 lat. Zespół nieobliczalny, mogący przysporzyć każdemu z przeciwników wiele kłopotów. Mecze z tą akademią najczęściej rozgrywaliśmy na hali, gdzie niejednokrotnie padało w nich wiele bramek w obie strony. Ostatni oficjalny mecz rocznika 2008 rozegrano na poprzedniej edycji Pucharu Mistrzów
Ostatni mecz Górnik Radlin - AP ESTATES Wodzisław 6:1 (turniej halowy Puchar Mistrzów Radlin edycja 2017)

AKADEMIA MŁODYCH MISTRZÓW RAPID
Jedna z najbardziej wymagających drużyn dla naszego zespołu w sezonie 2017. Jak dotąd nie znaleźliśmy sposobu na pokonanie tej drużyny. Grają szybką, efektywną, mogącą się podobać piłkę. Również jeden z faworytów do zwycięstwa w turnieju.
Ostatni mecz Górnik Radlin - AMM RAPID 0:3 (lpodokręgowa liga orlików młodszych sezon 2017)

GÓRNIK RADLIN 2008
Gospodarz turnieju. Na co nas stać??? Zobaczycie już w najbliższą sobotę. Serdecznie zapraszamy naszych kibiców na turniej. Zaczynamy o 9:00. ZAPRASZAMY do gorącego dopingu naszych zawodników!!!!